WyGRAJ to! I zagraj na Winobraniu 2022!

0
fot. Gniewko Głogowski ZOK

Kolejna edycja programu WyGRAJ to! przed nami! Zapraszamy wszystkich chętnych artystów do wzięcia udziału w plebiscycie, którego zwycięzcy zaprezentują się na Winobraniowej Scenie 2022.

Projekt „wyGRAJ to!” skierowany jest do zespołów, muzyków, wokalistów, którzy mają własny, niecoverowy repertuar i zdecydowanie za mało okazji, żeby zaprezentować go szerszej publiczności, tym samym nabierać scenicznego doświadczenia.

Ogłaszamy nabór do projektu, w ramach którego raz w miesiącu, na scenie Hydro(za)gadki, zaprezentują się zakwalifikowane wcześniej grupy muzyczne. Oprócz publiczności na widowni, koncert będzie również transmitowany na profilu Facebook oraz kanale YouTube Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

W czerwcu 2022 odbędzie się głosowanie, również za pośrednictwem Facebooka. 3 projekty z największą ilością polubień otrzymają zaproszenie na Winobraniową Scenę 2022!

Czekamy na tych, którzy marzą o wielkich scenach, tych którzy kochają muzykę i tych którzy po prostu chcą pokazać bliskim to co robią, swoją pasję.

Grasz rock, metal, muzykę elektroniczną czy klasyczną, rap, poezję śpiewaną czy szeroko rozumianą muzykę alternatywną, która zaskoczy wszystkich? Czekamy na Ciebie!

Regulamin i zgłoszenia na stronie https://zok.com.pl/wygraj-to-i-wystap-na-winobraniu-2022/

 

zok
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ