Wybieramy jubileuszowe wina!

0
fot. archiwum Winobrania

Szanowne Winiarki i Winiarze. W związku z jubileuszami Zielonej Góry (800 i 700-lecia) serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym wyborze Jubileuszowych Win Winobraniowych i Jubileuszowej Rekomendacji Win.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie zarejestrowane winnice z województwa lubuskiego. Wybrane wina zostaną opatrzone specjalnym oznaczeniem z logo Jubileuszu Zielonej Góry.

Organizatorami tegorocznego wydarzenia są Centrum Biznesu Sp. z o.o. w Zielonej Górze, Zielonogórskie Stowarzyszenie Winiarskie, Fundacja Tłocznia i Fundacja Gloria Monte Verde.

W związku z powyższym informujemy:


1.        Wina, wraz z wypełnionymi fiszkami, należy dostarczyć do Restauracji Palmiarnia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.06.2022 r. (sobota).

Wina dostarczone po tym terminie nie będą brały udziału w wyborze (dostarczamy po 5 butelek 0,75 l do oceny z każdego zgłoszonego rodzaju wina).

2.       Wprowadzamy nową kategorię wyboru – wina musujące,

3.       Winiarz ubiegający się o tytuł Jubileuszowego Wina Winobraniowego zobowiązany jest zapewnić organizatorom partię win (minimalna partia w produkcji):

– wina białe (różowe) i czerwone po 500 butelek 0,75 l,

– wina musujące 100 butelek 0,75 .

4.       Wina zgłoszone do konkursu będą, jak co roku, oceniane przez niezależną komisję.

  1. Organizator gwarantuje zakup nagrodzonych  Jubileuszowych Win Winobraniowych w następujących parametrach:

– wina białe (różowe) i czerwone  500 butelek w cenie po 55 zł brutto,
– wina musujące 200 butelek w cenie 75 zł brutto.

  1. W dniu 27 lipca 2022 r. o godzinie 17:00 w Zielonogórskiej Palmiarni nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników połączone z  biletowaną degustacją win Jubileuszowych i Rekomendowanych.

7.       Prosimy o uważne zapoznanie się z załączonym Regulaminem.

8.       W razie pytań prosimy o kontakt.

 

Winobranie regulamin_2022-2

wybor_wina_fiszka_2022

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ