Winobraniowe Wina Jubileuszowe 2023 (ZDJĘCIA)

0
fot. Bartosz Mirosławski ŁZ

Kuszą aromatem i smakiem! Są specjalnie sygnowane i ozdobione okolicznościowymi etykietami. Przedstawiamy oficjalne Winobraniowe Wina Jubileuszowe, których wyjątkowy smak będzie można poznać i docenić podczas Dni Zielonej Góry. – Jesteśmy dumni z naszych winiarzy. Ich działalność jest wizytówką Zielonej Góry i całego regionu – mówi z dumą Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. Oprócz trunku czerwonego i białego po raz drugi wybrano również najlepsze wino musujące.

 

W tym roku w kategorii wina białego wygrał Muscaris 2021 z winnicy Aris koło Krosna Odrzańskiego. Wśród win czerwonych laur zwycięstwa przypadł trunkowi Zweigelt z winnicy Miłosz ze wsi Łaz. Z kolei trunki musujące to ponowny sukces Aris, które zgłosiło wino Traditio Brut 2021.

Specjalnie sygnowane i oznaczone okolicznościowymi etykietami Winobraniowe Wina Jubileuszowe znajdziecie w Domku Winiarza prowadzonym przez Zielonogórską Palmiarnię, który jest umiejscowiony na deptaku przy pomniku Bachusa. Zakupić je można również podczas całego Winobrania w Piwniczce Winiarskiej na Winnym Wzgórzu i w Zielonogórskiej Palmiarni.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ