Foto: fb mrmzielonagora

Chill Fest 2.0, to impreza winobraniowa skierowana przede wszystkim do młodzieży i dzieci. Jak twierdzą organizatorzy przedsięwzięcia, które w ramach Dni Zielonej Góry odbędzie się przy Centrum Rekreacyjno – Sportowym w piatek 8 września, założenie jest proste – „Chodzi o to, aby wygospodarować młodym ludziom własne miejsc na Winobraniu”.

Chill Fest 2.0 to kontynuacja tego, co spontanicznie zrodziło się głowach ludzi z Młodzieżowej Rady Miasta i zostało zorganizowane podczas ubiegłego Winobrania. Jak twierdzą, wtedy nie wszystko było idealne, więc po wyciągnięciu wniosków i kolejnej burzy mózgów, do organizacji kolejnej edycji przygotowali się zdecydowanie bardziej profesjonalnie. W piątek od godziny 15.00 na parkingu przy CRS na ulicy Sulechowskiej, rozpocznie działanie strfa dla młodzieży i najmłodszych, którzy będą między innymi mogli wziąć udział w warsztatach bębniarskich.

Główną atrakcją Chill Fest 2.0 będzie scena młodych, na której zaprezentują się początkujące lokalne zespoły muzyczne. W strefie powstanie tak zwana żywa biblioteka, będą animacje i zabawy dla najmłodszych, a w kulminacyjnym momencie rozegrana zostanie bitwa na balony napełnione wodą. Całość imprezy uzupełnią FoodTruck`i, czyli cieżarówki mające w swojej ofercie gastronomiczne specjały.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ