Winobranie na żywo w sieci – Wszystko będzie można nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć!

0
fot. Radio Index

Zaledwie kilka dni dzieli nas od Winobrania 2021. Przygotowania do największego święta wina w Polsce ruszyły nie tylko na zielonogórskim deptaku, ale także w redakcji Radia Index, która jako partner medialny wydarzenia przenosi się do studia plenerowego na deptaku. Oznacza to, że od 4 września aż do winobraniowego finału redakcja będzie nadawać spod ratusza. Bo to tam stanie oficjalne studio winobraniowe. Wszystko będzie można nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć!

Zobaczycie na żywo, jak wygląda nasz praca, jak jesteśmy na antenie. Oraz poza nią. Zadbamy o was od godziny 6 do 20. Będziemy do was mówili, informowali was. Skupimy się przede wszystkim na Winobraniu – Roman Awiński.

Dziennikarzy spotkacie także w terenie. Lotni reporterzy będą na wszystkich najważniejszych imprezach winobraniowych.

Będziemy celować w was i wydarzenia naszymi mikrofonami i kamerami. Bo wszystko będzie można nie tylko usłyszeć, ale też zobaczyć. Bo będziemy dostępni w internecie i telewizji – Roman Awiński.

Oprócz tradycyjnych elementów ramówkowych radia pojawią się także nowe, typowo winobraniowe akcenty.

Program radiowy, który dla Was przygotowujemy, to program pełen nowych, antenowych cyklów. Będziemy szukali dla Was takich utworów, gdzie przejawia się motyw wina. Dziać się będzie sporo, warto być z nami – Mateusz Kasperczyk.

Nie zabraknie także rozmów z ciekawymi gośćmi oraz kulisów koncertów. Winogranie czyli Winobranie z Radiem Index już od 4 września rozpocznie się o 6 rano. Wszystkie transmisje na żywo obejrzycie także na stronie winobrania www.winobranie.zgora.pl.

źródło: Radio Index
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ