Winobranie 2023 – Elektroniczne brzmienia w (Nie)Winnym Ogródku

0
fot. Marta Blonkowska ZOK

Winobranie w Zielonej Górze zaskakuje swoją różnorodnością. W tym roku ponownie zagrają dla Was aż trzy sceny, w tym jedna na Winnym Wzgórzu przy Palmiarni Zielonogórskiej, znana jako (Nie)Winny Ogródek. To tutaj, każdego wieczoru o godzinie 20:00, rozbrzmiewać będzie muzyka elektroniczna w różnych odsłonach, od chilloutu po deep house, serwowana przez DJ Osę i Dj Vonsky’ego.

 

Sobota, 9 września – Chillout

Pierwszego wieczoru na (Nie)Winnym Ogródku zapraszamy do wyciszenia i relaksu przy dźwiękach chilloutu. To doskonały moment na rozpoczęcie magicznego tygodnia Winobrania 2023, zanurzając się w spokojnych rytmach, które kuszą do leniwego tańca pod gwiazdami.

 

Niedziela, 10 września – Nu-Disco

Drugi dzień przynosi odrobinę inny nastrój, gdzie rytm nu-disco ożywia tłumy. To mieszanka funkowego groove’u i elektronicznego brzmienia, która z pewnością sprawi, że nikt nie pozostanie obojętny. Na (Nie)Winny Ogródek zapraszamy do tańca i zabawy!

 

Poniedziałek, 11 września – Acid House

Kolejna noc to podróż w czasie do lat 80., kiedy to narodziło się acid house. Energetyczne, hipnotyzujące dźwięki sprawią, że (Nie)Winny Ogródek zamieni się w prawdziwą arenę tańca. Przygotujcie się na muzyczne szaleństwo!

 

Wtorek, 12 września – Deep House

Przenosimy się na głębsze wody muzycznego doświadczenia. Deep house to gatunek, który łączy w sobie harmonię i pulsujące rytmiki. To wieczór pełen subtelnych brzmień i eleganckiego tańca.

 

Środa, 13 września – Atmospheric Jazz House

Środek tygodnia przynosi niezwykłe doświadczenie muzyczne. Atmospheric jazz house to połączenie jazzowych dźwięków z elektronicznym pulsem, co tworzy wyjątkowy klimat. Na (Nie)Winny Ogródek zapraszamy wszystkich miłośników nietuzinkowych brzmień.

 

Czwartek, 14 września – Groovy House

Już połowa Winobrania, a my kontynuujemy muzyczną podróż. Groovy house to gatunek, który podbije wasze serca i nogi. To rytm, któremu trudno się oprzeć. Zapraszamy na wieczór pełen energii i świetnej zabawy!

 

Piątek, 15 września – Summer Chill

Pierwszy dzień weekendu na (Nie)Winnym Ogródku przynosi letnie chłodzenie. Summer chill to dźwięki, które przeniosą was w klimat leniwych, ciepłych dni. To doskonały sposób na rozpoczęcie weekendowego relaksu.

 

Sobota, 16 września – Relax Down

Na zakończenie tygodnia Winobrania 2023 serwujemy Relax Down. To wieczór, który pozwoli wam zrelaksować się i oderwać od codziennych trosk. Muzyka elektroniczna w najdelikatniejszym wydaniu to idealny sposób na pożegnanie Winobrania.

(Nie)Winny Ogródek to miejsce, gdzie muzyka elektroniczna spotyka się z pięknem Winobrania. Zapraszamy wszystkich miłośników elektronicznych brzmień do spędzenia wieczorów na magicznym Winnym Wzgórzu!

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ