Winobranie 2022 – Zobacz podsumowujące Video!

0

Emocje po Święcie Dni Zielonej Góry „Winobraniu 2022” opadły. Teraz przyszedł czas na konstruktywne rozmowy, podsumowania i wnioski.

Winobranie to intensywny czas zarówno dla mieszkańców jak i realizatorów. Dla nas, organizatorów natomiast, te dziewięć dni  jest jedynie podsumowaniem i finałem kilkumiesięcznej pracy: planowania, analizowania, dopełniania formalności, a przede wszystkim tworzenia oferty, którą z roku na rok staramy się rozwijać Dzięki zaangażowaniu wielu instytucji, firm i fundacji po raz kolejny czujemy satysfakcję i  dumę, a przede wszystkim chęć do dalszego rozwoju i pracy nad tym by Winobranie było jeszcze lepsze.

W sumie na podestach 3 winobraniowych scen pokazało się publiczności 1128 artystów profesjonalnych i amatorów. W ciągu 8 dni zaprezentowało się 58 zespołów, grup, projektów muzycznych i tanecznych.

Dziękujemy każdemu, kto nawet w najmniejszym stopniu był częścią pracy przed i w trakcie Winobrania. Bez Waszej pasji i zaangażowania nie było by uśmiechów mieszkańców, które zostają z nami na długo i motywują do pracy nad kolejnymi edycjami. Niech film podsumowujący Dni Zielonej Góry „Winobranie 2022” będzie Wam o tym przypominał.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ