Winobranie 2020. Będzie się działo!

0

Tegoroczne Dni Zielonej Góry z całą pewnością będą inne niż do tej pory ze względu na sytuację epidemiologiczną. Co nie zmienia jednak faktu, że każdy z odwiedzających Gród Bachusa w tych szczególnych dla miasta dniach, na pewno znajdzie coś dla siebie.

Od piątego września w Zielonej Górze władze przejmie Bachus. To on będzie głównym dyrygentem całości wydarzeń, które przygotowano dla turystów i mieszkańców.

Najważniejszym punktem na winobraniowej mapie miasta, będzie Miasteczko Winiarskie zlokalizowane tradycyjnie w samym sercu Zielonej Góry. Tu spróbować będzie można lokalnych win i wyrobów pochodzących wprost z lubuskich winnic. Aby umilić czas odwiedzającym miasteczko, jednym z jego stałych elementów stanie się (Nie)winny ogródek, czyli scena na której każdego dnia prezentować się będą lokalni dj`e.

Nie zabraknie oczywiście jarmarcznych stoisk zlokalizowanych na starówce, jednak z oczywistych względów ich liczba zostanie ograniczona.

 

Centrum muzycznych wydarzeń znajdować się będzie na Placu Teatralnym. Tu na scenie zaprezentują się gwiazdy muzyczne, które łączy z Zieloną Górą szczególna więź. Koncertowo zaprezentują się m.in.: Raz Dwa Trzy, Mela Koteluk, Misia Furtak czy LUC. Także tutaj przez cały okres Winobrania odbywać się będą wszystkie inne wydarzenia artystyczne oraz przedstawienia teatralne. Szczegóły tegorocznego święta, znajdziecie oczywiście w Programie Winobraniowym.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ