Dni Zielonej Góry 2016 zbliżają się wielkimi krokami. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej organizatorzy zdradzili najważniejsze szczegóły tegorocznego Winobrania.

Przekazane informacje stanowią pewnego rodzaju kompendium wiedzy winobraniowej. Od informacji czysto technicznych i jarmarcznych, przez muzyczno – artystyczne, aż do kwestii organizacji korowodu czyli zwieńczenia największego święta wina w Polsce.

Jedną z najbardziej elektryzujących informacji jest zawsze przy okazji Winobrania gwiazdorska obsada tzw. dużej sceny. W tym roku zobaczymy na niej: Zespół Hey, Lao Che, Papa D, Anię Wyszkoni, Mesajah, Anię Rusowicz, Andrzeja Piasecznego i filharmoników zielonogórskich. To oczywiście tylko najważniejsze nazwiska sceniczne tegorocznych Dni Zielonej Góry, bo atrakcji i występów muzycznych będzie zdecydowanie więcęj.

Relacja z konferencji w obiektywie Telewizji Zielona Góra:

 

PODZIEL SIĘ

15 KOMENTARZE

  1. Jak zwykle smenty ….. Kurcze w takim Kożuchowie nawet były zespoły disco polo . A zabawa była super i ludzie też sie wybawili . Ale nie Zielona Góra na winobraniu sie nie ośmieszy .

  2. Lao Che, Hey brawo, brawo Zielona Góra! Bardzo dobrze, że jest miejsce na mądre zespoły w trakcie „winnego” święta. Kożuchów może tylko pozazdrościć 😉

  3. Mnie tam artyści się podobają. Myślę, że co roku jest jakaś „perełka” pośród wszystkich gwiazd na którą fani właśnie czekali. A disco polo hmm może będzie na małej scenie? I zawsze go dużo na wiejskich imrezach.

  4. Tak trzymajcie bez badziewa.Jestem z Mazowsza i jadę na waszą impre..jak Ktos lubi dico-polo to zapraszam do nas.co niedziela w kazdym Pcimiu gra Kapela

    • I baaaaardzo dobrze, że nie ma disco polo!!! Tak trzymać!!! A w Kożuchowie nawet Filharmonii nie ma więc co tu porównywać?! 😉

  5. Małe miejscowości potrafią lepiej zorganizować swoje święto. A tu 7 dni o nic szczególnego. A atmosfera na tym winobraniu jak na jakim targowisku. Żenada .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ