WINOBRANIE 2013 – odliczanie trwa

0

Do Winobrania 2013 pozostaje nam już coraz mniej dni. Święto Miasta, jak zawsze przyciąga tłumy turystów. Dni Zielonej Góry, to wyjątkowy czas. Przekonajcie się sami i koniecznie uwzględnijcie rezerwację organizacyjną tej daty w swoim kalendarzu!

Jarmark Winobraniowy działający podczas obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie” to jedna z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalno-handlowym… Od wielu już lat na początku września ponad 500 handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w ścisłym centrum miasta.

W ciągu dziewięciu dni Winobrania, wokół Ratusza działać będzie Strefa Winiarska, w której będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli, a także skosztować wyjątkowych win. Dodatkowo przez cały okres Winobrania odbywać się będą liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe.

Na kilkaset godzin programu składają się koncerty gwiazd, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.

Wszelkich informacji dotyczących Jarmarku Winobraniowego udzielą Państwu:

Andrzej Czerwiński (tel. 697 521 222) oraz Anna Wielichowska (tel. 607 634 104).

Uwaga!
Płatność za stoiska wyłącznie gotówką.

W przypadku braku zainteresowania z Państwa strony, organizator zastrzega sobie prawo sprzedaży powierzchni na wolnym rynku.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ