Trwają zapisy na Nocny Bieg Bachusa

0
fot. wzielonej.pl

Sportowym akcentem zbliżającego się wielkimi krokami Winobrania jest Nocny Bieg Bachusa. Tegoroczna edycja odbędzie się już po raz trzydziesty szósty.

Start w sobotę, 4 września, tradycyjnie z ulicy Bohaterów Westerplatte o 19:00. Bieg odbył się w ubiegłym roku, mimo pandemii. Nie inaczej będzie teraz, choć jest też niepewność dotycząca obostrzeń, jakie mogą towarzyszyć biegaczom podczas wrześniowego startu.

Te obostrzenia nadal obowiązują, a poza tym nie mamy żadnej pewności czy nie będą bardziej zdecydowane sformułowane pod adresem organizatorów. Jesteśmy przygotowani dobrze. Możemy przyjąć 150 uczestników, w tej chwili zgłosiło się ponad 50 – Wacław Hansz.

Zapisy prowadzone są online na stronie: super-sport.com.pl i potrwają do 20 sierpnia. Uczestnicy pokonają 10 km stałą trasą.

Startujemy z ulicy Bohaterów Westerplatte i dalej pobiegniemy Ułańską, Al. Niepodległości, Bankową, Chrobrego przez Plac Matejki, Kupiecką, Drzewną, Jedności, Reja, Wojska Polskiego. Meta w tym samym miejscu, gdzie start – Wacław Hansz.

Gdy limit uczestników nie zostanie wypełniony podczas elektronicznych zapisów, wówczas dopisać się do startu będzie można także w dniu imprezy.

źródło: Radio Index

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ