Tłumy w winobraniowym lunaparku (ZDJĘCIA / WIDEO)

0
fot. Piotr Jędzura

Karuzela Adrenalin Speed, która osiąga prędkość 110 km/h, do tego Street Fighter i Music Express, czyli nowości w lunaparku podczas tegorocznego Winobrania. Takie atrakcje czekają na winobraniowych gości na parkingu przy Centrum Biznesu. Karuzele dla dzieci królują na pl. Bohaterów. – Zawsze cieszymy się na przyjazd do Zielonej Góry i staramy się zapewnić nowości dla starszych i młodszych gości – mówi Marek Zieliński, szef Krasnal Europark. Rodzice z dziećmi chętnie wybierają rollercoaster Dragon oraz wysoką na ponad 21 m karuzelę Hollywood. – Chłopców tradycyjnie przyciąga nasz autodrom! – dodaje Zieliński. W miniony weekend lunapark odwiedziły tłumy.

 

Lunapark przy Centrum Biznesu i na pl. Bohaterów to już nieodłączny element Winobrania. Z kilkudziesięciu rozstawionych tam atrakcji, każdego roku korzystają tysiące winobraniowych gości. W Zielonej Górze kolorowe wesołe miasteczko od lat rozstawia Krasnal Europark z Bydgoszczy. – Pierwsze kroki stawialiśmy w Bydgoszczy i okolicach, a główną atrakcją była karuzela łańcuchowa. Na przestrzeni lat rozwijaliśmy się bardzo dynamicznie i zasłużyliśmy sobie na miano Największego Polskiego Lunaparku – mów Marek Zieliński, szef Krasnal Europark.

Główne atrakcje Lunaparku to Break Dance, Hollywood, kolejka Dragon, oraz Karuzela Wenecka. Lunapark to również szeroka oferta takich atrakcji jak zjeżdżalnie dmuchańce, loterie, strzelnice, łódki, bungee, samochodziki i motorki dla dzieci, cymbergaje, suchy basen, trampoliny i boxer.

W tym roku w Zielonej Górze pojawiły się nowości. Wśród nich karuzela Adrenalin Speed, która osiąga prędkość 110 km/h, do tego Street Fighter i Music Express.

– Zawsze cieszymy się na przyjazd do Zielonej Góry i staramy się zapewnić nowości dla starszych i młodszych gości – mówi Marek Zieliński, szef Krasnal Europark. Rodzice z dziećmi chętnie wybierają rollercoaster Dargon oraz wysoką na ponad 21 m karuzelę Hollywood. – Chłopców tradycyjnie przyciąga nasz autodrom! – dodaje Zieliński. W miniony weekend lunapark odwiedziły tłumy.

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ