W czerwcu startuje sprzedaż miejsc jarmarcznych Winobrania 2016

0

Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator Winobrania 2016 po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 3 – 11 września 2016 r.

Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w ścisłym centrum naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkunastu Lubuskich Winnic. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami telefonów: 68 3242571 lub 607634104 (w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:00)

Informacje dotyczące wykupu miejsc na Jarmarku Winobraniowym 2016:
Sprzedaż miejsc handlowych odbywać się będzie dla osób i podmiotów wykupujących:
• wyłączność na handel wybranymi artykułami w dniu 14.06.2016 r. od godz. 9:30 (warunkiem wykupu wyłączności jest potwierdzenie u Organizatora możliwości handlu wybranym artykułem oraz wykupienie minimum 5 stoisk handlowych, koszty wykupu wyłączności wynosi 6 000,00 zł netto),
• powierzchnie pod ogródki gastronomiczne (w tym terminie możliwy zakup tylko dużych powierzchni min. 60 m², pojedyncze stoiska nie będą sprzedawane) od dnia 14.06.2016 r. od godz.11:00,
• stoiska handlowe od dnia 20.06.2016 r. od godz. 9:00
w budynku Centrum Biznesu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 23 w Zielonej Górze.

Przy wykupie stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową.

W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ