Śpiew i Muzyka w Sercu Winobrania: Koncerty Grup Śpiewaczych i Chórów na Winobraniu 2023

0
fot. Igor Skrzyczewski

W sercu magicznego Winobrania w Zielonej Górze, muzyka i śpiew nabierają wyjątkowego znaczenia. W środę, 13 września Plac Teatralny zamieni się w scenerię niezwykłych występów grup śpiewaczych i chórów z Zielonej Góry i okolic. To będzie dzień pełen wspaniałych dźwięków i wzruszeń.

Harmonogram występów:

15:30 – Zespół Śpiewaczy Bolero

16:30 – Zespół Śpiewaczy Świdniczanie

17:10 – Chór Moderato Uniwersytet Trzeciego Wieku

17:50 – Grupa Taneczna Latino

18:10 – Zespół Śpiewaczy Raculanki

18:50 – Zespół Śpiewaczy Małomiczanie

Po zespołach śpiewaczych, o godzinie 20:00, na scenie pojawi się niezwykła formacja – Elvis & The Muzopozytywni. Zielonogórska grupa zabierze nas w muzyczną podróż do złotych czasów Króla Rock & Rolla. To koncert, który ożywi ducha Elvisa Presleya. MuzoPozytywni to nietuzinkowe połączenie talentu, energii i pasji. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór z dawką rock’n’rollowej energii. Elvis żyje, a oni to udowodnią!

Winobranie 2023 w Zielonej Górze to nie tylko czas wspaniałych win i pysznej kuchni, to także święto muzyki i kultury. Nie przegapcie tych niezwykłych koncertów grup śpiewaczych i chórów oraz spektakularnego występu Elvis & The Muzopozytywni na Placu Teatralnym, gdzie magia muzyki łączy się z magią winobrania.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ