Macie ochotę na kulinarną przygodę, a przy okazji odrobinę rywalizacji? Jeśli tak, to koniecznie przyłączcie się do akcji Smaki Winobrania 2018 i walczcie o cenne nagrody. Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.

Lokale, które biorą udział w konkursie w porozumieniu z lubuskimi winnicami:

– Restauracja „Es la passion” – Winnica „Julia”
Restauracja „Wino i Grono” – Winnica „Jakubów” i Winnica „Ingrid”
Restauracja „Casa Mia” – Winnica „Saint Vincent”
Restauracja Bachus Winnica – „Cantina” i Winnica „Miłosz”
 Restauracja „Palmiarnia” Winnica – „Trojan” i Winnica  „Stara Winna Góra”
Restauracja „il Vicolo” – Winnica „Żelazny”

Regulamin Smaki Winobrania 2018

Celem akcji Kulinarna przygoda z winnym smakiem jest promowanie odradzającej się w Zielonej Górze produkcji win gronowych z upraw własnych, oraz promocja Zielonogórskich Restauracji w których te wina zagoszczą. Organizatorem jest Centrum Biznesu Sp. z o.o. ul. Bohaterów Westerplatte 23, 65-078 Zielona Góra.

Warunki uczestnictwa:

  • konkurs przeznaczony jest dla osób, które w terminie od 8.09.2018r do 30.10.2018r odwiedzą wszystkie restauracje biorące udział w akcji Smaki Winobrania 2018
  • warunkiem wzięcia udziału w losowaniu 6 voucherów (każdy po 200zł) jest odwiedzenie sześciu Restauracji biorących udział w akcji Smaki Winobrania 2018 i zebranie paragonów na łączną kwotę 800zł. 
  • Osoby, które zbiorą paragony na wymaganą kwotę wezmą udział w losowaniu 6 voucherów, które odbędzie się w dniu 31.10.2018r. godzina 17.00 w Zielonogórskiej Palmiarni ul. Wrocławska 12a, 65-427 Zielona Góra

Warunki wzięcia udziału w losowaniu: 

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu będzie konieczność posiadania przy sobie paragonów fiskalnych z Restauracji biorących udział w tegorocznej akcji Smaki Winobrania 2018 (zakup dań i win biorących udział w akcji). 

Komisja sędziowska składająca się 3 osób, wylosuje i przekaże 6 voucherów szczęśliwym zwycięzcom, którzy będą mogli wykorzystać wygrane vouchery do dnia 30.11.2018r. we wskazanych restauracjach. 

Uwaga! Vouchery nie podlegają zwrotowi i wymianie na gotówkę.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ