Pierwsza gwiazda Winobrania 2015

0

Setki wysłanych głosów i propozycji zaowocowało potwierdzeniem pierwszej gwiazdy Dni Zielonej Góry 2015. Młodsza część widowni będzie usatysfakcjonowana – na Winobraniu wystąpi Dawid Kwiatkowski.

W tym roku kolejny raz prosiliśmy Was o muzyczne propozycje dotyczące obsady gwiazd Winobrania. Jak zawsze wachlarz artystów wymienianych przez Was był bardzo bogaty. Zasypaliście nas propozycjami zarówno artystów zagranicznych jak i polskich, reprezentujących właściwie każdy gatunek muzyczny. Teraz pozostaje nam już tylko selekcja propozycji i… Przekładanie sił na zamiary.

Na dzisiaj jedno jest pewne – na dużej scenie Winobrania pojawi się bożyszcze nastolatek, „polski Justin Bieber”, młody i utalentowany gorzowski wokalista – Dawid Kwiatkowski. 19-latek którego kariera w Polsce rozwija się w zwrotnym tempie może poszczycić się nie tylko milionami odsłon swoich klipów na youtube, ale także m.in Europejską Nagrodą Muzyczną MTV czy np. statusem złotej płyty swojego albumu „Pop & Roll”, który uzyskał w 24 godzin od ogłoszenia przedpremierowej sprzedaży.  Teraz swój talent będzie mógł zaprezentować winobraniowej publiczności, otwierając listę artystów, którzy zagrają podczas Największego Święta Wina w Polsce.

Za wszystkie nadesłane propozycje serdecznie dziękujemy. Kolejnych artystów „dużej sceny” poznamy w najbliższych tygodniach.

A tu Dawid Kwiatkowski w utworze „Na zawsze”.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=58Qh8MKz_IU”]

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ