Nowość na Winobraniu na Winnym Wzgórzu!

0
fot Bartosz Mirosławski UM

NIEWINNY OGRÓDEK W WINNYM OGRODZIE to nowa przestrzeń Bachusa, do której będzie zajeżdżał swoją Winobraniową Toyotą w każdej wolnej chwili!

Wzgórza Winne przy Zielonogórskiej Palmiarni to wręcz żywa pocztówka Winobrania – widok na panoramę Zielonej Góry, centralny punkt Miasta, winorośla – to poprostu idealne miejsce do odpoczynku i degustacji wina. Wspólnie z naszym partnerem Toyota Zielona Góra postanowiliśmy ten potencjał wykorzystać.

Od 4 września uruchomiona zostanie konstrukcja świateł, która oświetli nie tylko same winne wzgórza, ale także wypuści w niebo światła, które widziane będą z różnych punktów naszego Miasta. Iluminacją tym towarzyszyć będą dźwięki muzyki elektronicznej, grane na żywo przez DJ-ów z Zielonej Góry. Do dyspozycji mieszkańców będzie Piwniczka Winiarska Zielonogórskiej Palmiarni, w ofercie której znajduje się wiele lokalnych win.

W weekendy, dodatkową atrakcją będą również pokazy Teatru Ognia.

Miejsce to będzie również punktem wypadowym Bachusa, jego winobraniowym domem. Tu będzie możliwość spotkania go i zrobienia sobie z nim zdjęcia. Zachęcamy do obserwowania profilu Winobrania na portalu Facebook. Tam pojawiać się będą szczegółowe informacje na ten temat.

Codziennie, od 18.00 do 22.00, w NIEWINNYM OGRÓDKU W WINNYM OGRODZIE zagrają:

4.09     MNSL  / 21.30 – Karmazyn Fireshow

5.09     Verlake

6.09     Gleba

7.09     Lepiey

8.09     DJ Old Spice

9.09     Two Gun Billy

10.09   BlackBeard / 21.30 – Karmazyn Fireshow

11.09   Hannah / 21.30 – Karmazyn Fireshow

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ