Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator już kolejny rok ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 8 – 16 września 2018 r.

Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z Lubuskich Winnic. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.

Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami czynnymi w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.

  • 68 3242571 (Obsługa jarmarku)
  • 607634104 (Kierownik jarmarku – Anna Wielichowska)

Sprzedaż miejsc handlowych na Jarmark Winobraniowy 2018 odbywać się będzie dla osób  i podmiotów wykupujących:

  • stoiska handlowe w dniu 11.06.2018 r. od godz. 9:00 – SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA (w tym dniu nie prowadzimy sprzedaży telefonicznej),
  • stoiska handlowe od dnia 12.06.2018 r. do wyczerpania stoisk – SPRZEDAŻ TELEFONICZNA,
  • powierzchnie pod ogródki gastronomiczne (w tym terminie możliwy zakup tylko dużych powierzchni min. 60 m² po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu lokalizacji, pojedyncze stoiska nie będą sprzedawane) w dniu 06.06.2018 r. od godz.11:00,
  • wyłączność na handel wybranymi artykułami w dniu 06.06.2018 r. o godz. 9:00 (warunkiem wykupu wyłączności jest wyłonienie w drodze postępowania ofertowego zgodnie z Regulaminem wykupu wyłączności na Jarmarku Winobraniowym 2018).

Sprzedaż odbywać się będzie w budynku Centrum Biznesu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 23 w Zielonej Górze (III piętro).

Podczas bezpośredniego wykupu stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową. W dniu 11.06.2018 płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ