Kto ma zagrać na Winobraniu 2024? Wyślij propozycje na specjalnego maila

0

Znamy datę tegorocznego Winobrania –  Dni Miasta Zielona Góra, znane także jako największe święto wina w Polsce, to 7- 15 września 2024. Kogo chcieliby zobaczyć na winobraniowych scenach mieszkańcy Zielonej Góry? Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza do przesyłania swoich propozycji.

Podobnie jak w ubiegłych latach Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza do przesyłania propozycji gwiazd, których Waszym zdaniem nie może zabraknąć na święcie wszystkich zielonogórzan. Rok rocznie na specjalny adres mailowy wysyłane są tysiące propozycji. W jednej wiadomości jedna osoba potrafi wysłać nawet kilkunastu swoich ulubionych wykonawców.

Bardzo nas to cieszy, bo oznacza to, że zielonogórzanie chcą być zaangażowani w planowanie naszego wspólnego święta – mówi Agata Miedzińska, dyrektor ZOK. – Spora część propozycji jest realizowana, ale nie jest to zależne li tylko od ilości otrzymanych wiadomości o tej samej treści.

Warto pamiętać, że Winobranie jest świętem wszystkich mieszkańców i czasem ciężko jest zadowolić gust muzyczny ponad 140 tysięcy osób w ciągu jednego tygodnia. Na szczęście podczas Dni Miasta gra więcej niż jedna scena…

Zapraszamy do przesyłania swoich propozycji na adres: winobranie2024@zok.com.pl

W tym roku zapraszamy do przesyłania swoich ofert również zespoły z regionu. Jeśli jeszcze nie udało się Wam błyszczeć na winobraniowej scenie, to Wasza szansa! Każda propozycja jest dokładnie przesłuchiwana, więc kto nie zaryzykuje, nie pozna się na scenie z gospodarzem Dni Miasta, czyli Bachusem!

Na propozycje wykonawców Zielonogórski Ośrodek Kultury czeka do końca marca.

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ