Konkurs na Najładniejsze Stanowisko Winiarskie podczas Winobrania 2023

0

Wielkie święto miłośników wina i kultury, Winobranie 2023, zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowy czas, kiedy Zielona Góra staje się stolicą polskiego wina. W tym roku organizatorzy ponownie zapraszają winnice w Miasteczku Winiarskim do zabawy w konkursie na Najładniejsze Stanowisko Winiarskie.

Głównym celem konkursu jest promowanie tradycji i kultury regionalnej, a także prezentacja osiągnięć lokalnych twórców oraz produktów regionalnych.

Ocena stanowisk będzie dokonywana przez specjalnie powołaną Komisję konkursową. Kryteria oceny będą obejmować: kompozycję przestrzenną, kompozycję układu eksponatów, sposób prezentacji stoiska, atrakcyjność wizualną oraz obfitość oferty produktów prezentowanych na stoisku.

Stanowiska w Miasteczku Winiarskim na zielonogórskim deptaku oceniane będą w niedzielę 10 września. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia o godz. 16.30 w plenerowym studiu Radia Index, podczas programu Winobranie – Winogranie.

Nagrodzone stanowiska (winnice) zostaną zaprezentowane na łamach Łącznika Zielonogórskiego oraz otrzymają wyjątkowe wieńce symbolicznie nazwane Złotym, Srebrnym i Brązowym Laurem.

Konkurs na Najładniejsze Stanowisko Winiarskie to doskonała okazja dla wystawców, aby zaprezentować swoje umiejętności w tworzeniu atrakcyjnych i przyciągających uwagę stanowisk. To także doskonała okazja, aby docenić wkład wystawców w kształtowanie wyjątkowego klimatu Winobrania 2023.

Szczegóły konkursu w regulaminie.

NAJŁADNIEJSZE STANOWISKO WINOBRANIOWE – regulamin_2023

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ