Jarmark Winobraniowy 2021

0

Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator po raz kolejny zaprasza Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 4 – 12 września 2021 r.  Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat we wrześniu kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta.

Niestety przedłużający się stan zagrożenia epidemicznego związany z wystąpieniem COVID-19 oraz trudność w przewidzeniu sytuacji z tym związanej we wrześniu, uniemożliwia nam przygotowanie imprezy w pełnym wymiarze.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa ilość stoisk na ten rok pozostaje ograniczona.

Informujemy, iż udział w tegorocznym Jarmarku Winobraniowym będzie możliwy zgodnie z poniższymi zasadami:

  • zgłoszenia będą przyjmowane od dnia 08.07.2021 r. do momentu wyczerpania stoisk,
  • uczestnicy Jarmarku Winobraniowego 2020, którzy mają zarejestrowaną działalność (w przypadku osób nieprowadzących działalności decyduje miejsce stałego zamieszkania) w Województwie Lubuskim mają prawo pierwszeństwa rezerwacji miejsca pod warunkiem nadesłania Karty uczestnika do dnia 16.07.2021 r. oraz spełnienia pozostałych warunków opisanych w Regulaminie Jarmarku Winobraniowego,
  • zgłoszenia będą rozpatrywane od dnia 19.07.2021 r. dla ubiegłorocznych uczestników z Województwa Lubuskiego oraz od dnia 27.07.2021 r. dla pozostałych uczestników, według kolejności nadsyłania zgłoszeń.

Powyższe zasady zostały szczegółowo ujęte w Regulaminie Jarmarku Winobraniowego 2021 w Zielonej Górze, który wraz z pozostałymi informacjami takimi jak: Cennik stoisk, Deklaracja korzystania z przyłącza prądu, Karta Uczestnika, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.centrumbiznesu.zgo.pl

Pliki do pobrania:

Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami telefonu czynnymi w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:00:

  • 68 3242571 (Obsługa jarmarku)
  • 607634104 (Kierownik jarmarku – Anna Wielichowska)
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ