Centrum Biznesu Sp. z o.o., jako organizator już kolejny rok ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 7 – 15 września 2019 r.

Jarmark Winobraniowy stanowi nieodłączny element obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie”, które są jedną z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. Od wielu już lat na początku września kilkuset handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów instaluje swoje stoiska na starówce naszego miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzie Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z kilkudziesięciu Lubuskich Winnic oraz będzie można skorzystać z wielu atrakcji w postaci spektakli, koncertów, pokazów, korowodu itp.
W podziękowaniu za dotychczasowy udział w poprzednich edycjach Jarmarku Winobraniowego pracujemy nad uproszczeniem i udoskonaleniem zasad wykupu stoisk uwzględniając Państwa uwagi i sugestie.
Informacje dotyczące tegorocznego Jarmarku Winobraniowego będą sukcesywnie umieszczane na naszych stronach internetowych: www.centrumbiznesu.zgo.pl oraz www.winobranie.zgora.pl.
Dodatkowo uczestnicy zeszłorocznego jarmarku zostaną poinformowani droga listową lub mailową.
Na dodatkowe pytania odpowiedzi uzyskają Państwo pod numerami czynnymi w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00
 68 3242571 (Obsługa jarmarku)
 607634104 (Kierownik jarmarku – Anna Wielichowska)

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ