Digital Technology Poland Partnerem Winobrania 2022

0

Kolejna zielonogórska firma włącza się w działania związane ze świętowaniem Winobrania. Digital Technology Poland (DTP) – specjaliści w dziedzinie cyfryzacji oraz innowacyjnego software i hardware,  przedsiębiorstwo z 10-letnim doświadczeniem, członek jednej z największych i najprężniej rozwijających się spółek technologicznych w Europie – Friedhelm Loh Group, po raz pierwszy oficjalnym Partnerem Winobrania.

Założona w 2013 roku, przez Janusza Szajnę, firma Digital Technology Poland swoją siedzibę ma w Parku Naukowo-Technologicznym w Zielonej Górze. Zatrudnia obecnie blisko 200 specjalistów w dziedzinie IT i ciągle powiększa swoje szeregi. Rozbudowany zespół ekspertów pozwala im na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień od pomysłu do gotowego produktu. Technologie chmurowe to ich specjalność, o czym świadczą liczne międzynarodowe projekty, w które są zaangażowani.

Digital Technology Poland chętnie wspiera lokalne inicjatywy, rozwój kulturalny, a także sama stwarza możliwości spotkań dla pasjonatów i adeptów programowania. Wynikiem tego są organizowane przez firmę cykliczne spotkania dla developerów “Software is COOL”. Dzięki tej otwartości chętnie dołączyli do grona partnerów Winobrania.

„Zielona Góra to miasto z naprawdę długą historią i bogatymi tradycjami. Aktualnie obchodzi jubileusz 800-lecia powstania i 700-lecia uzyskania praw miejskich. Nasza firma od 10 lat prężnie działa w Winnym Grodzie. Jesteśmy dumni, że to właśnie tutaj Digital Technology Poland stawiało swoje pierwsze kroki, a dziś jest częścią Friedhelm Loh Group. Nie zastanawialiśmy się długo nad tym, by zostać partnerem Winobrania. Chętnie wspieramy tego typu inicjatywy zwłaszcza, że Winobranie to nie tylko święto wina i winiarzy, a wydarzenie, któremu towarzyszy szereg imprez o charakterze kulturalnym. Wypatrujcie nas na ulicach Zielonej Góry, ponieważ będziemy hucznie celebrować ten czas.” – mówi Andrzej Szajna Deputy CEO & Chief Digital Officer w Digital Technology Poland.

Cieszymy się, że Digital Technology Poland zostało oficjalnym Partnerem Winobrania 2022. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej współpracy największe w Polsce święto wina odbije się jeszcze szerszym echem i zachęci wszystkich niezdecydowanych do odwiedzenia w tych dniach Zielonej Góry.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ