Bachus z wizytą u zielonogórskich policjantów

0
fot. kmp zg

To już winobraniowa tradycja, że zielonogórskich policjantów w tygodniu swego panowania w mieście odwiedza Bachus. Wczoraj spotkał się z Komendantem Miejskim Policji w Zielonej Górze młodszym inspektorem Maciejem Sipkiem oraz policjantami pracującymi w Winobraniowym Sztabie.

fot. kmp zg

Bachus – winobraniowy włodarz miasta – jak co roku odwiedził zielonogórskich policjantów żeby osobiście sprawdzić jak przebiega służba policjantów nad zapewnieniem bezpieczeństwa uczestnikom winobraniowych imprez. Bachusa przywitał Komendant Miejski Policji w Zielonej Górze młodszy inspektor Maciej Sipek i zaprosił swojego gościa do odwiedzin w jednostce.

fot. kmp zg

Szef zielonogórskich policjantów i obecny „włodarz” miasta rozmawiali o tym co ciekawego dzieje się w Zielonej Górze, o trudnej pełnej poświęcenia służbie policjantów dbających o bezpieczeństwo mieszkańców i gości Winobrania oraz o planach na przyszły rok. Komendant zaprosił również Bachusa żeby usiadł w „komendanckim” fotelu i na chwilę „przejął rządy” w zielonogórskiej jednostce.

fot. kmp zg

Bachus sprawdził również co dzieje się w Sztabie Winobraniowym, który koordynuje pracę patroli wyznaczonych do służb podczas Winobrania. Wyjątkowy gość podziękował policjantom za ich zaangażowanie i służbę, zrobił sobie pamiątkowe zdjęcia z policjantami oraz zapowiedział swoje odwiedziny w przyszłym roku.

fot. kmp zg
źródło: kmp zg
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ