Jarmark

Szanowni Państwo!

Centrum Biznesu Sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Winobraniowym, który odbędzie się w Zielonej Górze w dniach 2 – 10 września 2017 r.

Jarmark Winobraniowy działający podczas obchodów Dni Zielonej Góry „Winobranie” to jedna z największych w Polsce plenerowych imprez o charakterze kulturalno-handlowym. Od wielu już lat na początku września ponad 500 handlowców, artystów, rzemieślników, kolekcjonerów rozkłada swoje stoiska w ścisłym centrum miasta. W ciągu 9 dni Winobrania wokół Ratusza działać będzieIMG_2518 Miasteczko Winiarskie, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami winiarskimi, uprawą winorośli lub zakupić wina z Lubuskich Winnic. Dodatkowo przez cały okres Winobrania odbywać się będą liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Na kilkaset godzin programu składają się koncerty, spektakle, korowód i wiele innych imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz sportowych.

 

Wszelkich informacji dotyczących Jarmarku Winobraniowego 2017 udzielą Państwu:

  • 68 3242571 (Obsługa jarmarku – Justyna Sterczewska, Maciej Stankiewicz)
  • 607634104 (Kierownik jarmarku – Anna Wielichowska)

.
Pełną informację na temat rezerwacji miejsc znajdziecie TUTAJ, oraz oczywiście na stronie internetowej Centrum Biznesu.

IMG_2482

Informacje dotyczące wykupu miejsc na Jarmarku Winobraniowym 2017:

Sprzedaż miejsc handlowych odbywać się będzie dla osób i podmiotów wykupujących:

• wyłączność na handel wybranymi artykułami w dniu 13.06.2017 r. od godz. 9:30 (warunkiem wykupu wyłączności jest potwierdzenie u Organizatora możliwości handlu wybranym artykułem oraz wykupienie minimum 5 stoisk handlowych, koszty wykupu wyłączności wynosi 6 000,00 zł netto),
• powierzchnie pod ogródki gastronomiczne (w tym terminie możliwy zakup tylko dużych powierzchni min. 60 m², pojedyncze stoiska nie będą sprzedawane) od dnia 13.06.2017 r. od godz.11:00,
• stoiska handlowe od dnia 19.06.2017 r. od godz. 9:00
w budynku Centrum Biznesu przy ulicy Bohaterów Westerplatte 23 w Zielonej Górze.

jar2Przy wykupie stoisk zobowiązani są Państwo stawić się osobiście i posiadać aktualny wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG) lub odpis z KRS oraz pieczątkę firmową.

 

W pierwszych terminach płatność tylko i wyłącznie GOTÓWKĄ.